صفحه اصلیقوانین و مقررات

1-این سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2-کاربرانی که قصد استفاده از مطالب و یا فایل های سایت www.gasco.irرا دارند به هیچ وجه حق تکثیر فایل ها و مطالبی که در اختیار آنها قرار گرفته است را ندارند مگر با رعایت حقوق مالی و معنوی صاحب سایت.

3-مطالب سایت با هدف ارتقای سطح دانش فردی بنا شده است لذا از کاربران عزیز درخواست می گردد در خصوص ارتقای هدف گسترش دانش ما را یاری دهند.

4-قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
5-مدیریت سایت این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

6-شما بعنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

7- مدیریت سایت این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости